Novinky

Fotka ke článku
St. dorost
Po dramatickém utkání s Vršovicemi nakonec zůstaly body doma

Starší dorostenci přivítali doma v dalším důležitém utkání Sokol Vršovice. Hosté jsou momentálně na 4. místě tabulky 2. ligy. Utkání dle očekávání nabídlo dramatickou podívanou, i z důvodu oslabeného kádru Úval vlivem zranění a nemocí některých domácích hráčů

Více...
St. dorost
Starší dorostenci oplatili Jihočechům porážku z podzimu

V sobotu 9. 3. přivítal starší dorost Handball Úvaly družstvo Jihočechů. Jediné mužstvo, které dokázalo v podzimní části 2. ligy zvítězit nad naším výběrem v Třeboni 26:22. O motivaci bylo tedy postaráno. První poločas naznačil, že utkání bude vyrovnané, což podpořil i fakt, že se utkaly týmy ze 2

Více...
St. dorost
Starší dorost vítězný ve Vršovicích

Starší dorost dnes už po prvním poločase jasně dominoval u hostitele z Lokomotivy Vršovice a připravil si bezpečné vedení, všichni hráči dostali prostor ve hře a ukázali, že jsou platnými hráči v našem týmu. Bezchybný výkon předvedl brankář Mikuláš Záhorka, který vždy uhasil naděje hráčů domácího týmu