Novinky

Fotka ke článku
Ml. dorost
Mladší dorostenci vítězní nad rezervou Třeboně

V našem 4. zápase jarní sezóny nás čekal poslední tým z trojice na konci tabulky, se kterým jsme ještě letos nehráli. Hned od začátku byla vidět naše herní dominance a hlavně velmi tvrdá obrana. Bohužel naše proměňování bylo opět na bodu mrazu, a tak jsme se po celý první poločas se soupeřem tahali

Více...
Ml. dorost
Mladší dorostenci úspěšní na Lokomotivě Vršovice

3. března jsme odehráli napínavý zápas s Lokomotivou Vršovice. Od začátku utkání jsme udržovali malý náskok a nakonec jsme zvítězili 31:27. S trenérem Danielem Bossanyim bychom vyzvedli několik klíčových faktorů, které přispěly k úspěchu

Více...
Ml. dorost
Jednoznačné vítězství mladšího dorostu nad Kutnou Horou

Ve 2. kole jarní části jsme se utkali s Kutnou Horou. V zápase jsme byli favoriti a to se nám, i přes oslabený kádr, podařilo potvrdit. V zápase jsme dominovali hlavně obranou, kdy jsme v první poločase dovolili soupeři pouze 10 a ve druhém 9 branek