Fotka k článku Domácí turnaj minižáků

Domácí turnaj minižáků

Minižáci
20. 10. 2022

V sobotu odehrálo naše družstvo minižactva již jejich druhý turnaj v soutěží o kategorii výš neboli mladšího žactva. Tým minižáků označený jako mladší žáci „C“ odehrál dvě utkání 2 x 20 minut v počtu 11 hráčů. V zápasech proti Mladé Boleslavi a Příbrami jsme hráli osobní obranu od naší poloviny hřiště. Pro naše hráče tak byly oba zápasy velice náročné, k tomu ještě s pokynem od trenéra, který požadoval od hráčů v útoku pohyb všech hráčů. Naší snahou bylo hrát miniházenou na velkém hřišti. Hráči měli za úkol uvolňovat se bez míče, dostávat přihrávku do pohybu a poté se uvolňovat s míčem. Za jejich snahu na turnaji proti starším, i o hlavu větším hráčům, patří velká pochvala. Rozhodně jsme na turnaji neudělali ostudu. Kluci se každou minutou zlepšovali a na nedostatcích, které se během turnaje ukázaly, budeme pracovat během tréninků.  Za dobroty a pomoc s organizací moc děkujeme rodičům.