Fotka k článku Starší dorostenci porazili o osm branek Rokycany

Starší dorostenci porazili o osm branek Rokycany

Starší dorost
13. 10. 2024

Na dvě poslední prohraná utkání našli naši starší dorostenci tu nejlepší odpověď. V utkání proti Rokycanům nebyla nouze o branky a konečné skóre se zastavilo na stavu 39:31 pro domácí Úvaly. Na první pohled jednoduché vítězství se ale nerodilo hladce. Úvaly prospali začátek utkání a během 9 minut po několika jednoduchých chybách už prohrávali 2:7 a od té doby se rozběhl stíhací závod domácích, který skončil po 1. poločasu 16:17 pro hostující celek. Do druhého poločasu už Úvaly vstoupili mnohem lépe a postupně převzali otěže utkání. Od 50. minuty už bylo jasné, že domácí výběr utkání dovede do vítězného konce.

TJ Sokol Úvaly - Házená Rokycany 39:31 (16:17)
Sestava: Záhorka Mikuláš, Voříšek Lukáš, Kaňka Vojtěch (3), Pičman David (9/1), Petráň František (3), Pitkevič Aleksandr (5/1), Herkner Vít, Vejvar Lukáš (2), Stráda Vít, Horčičák Daniel (2), Stráda Vojtěch, Pavelka Daniel (3), Švarc Filip (1), Hájek Lukáš (6), Tischer Lukáš (5) - Vyloučení: 2/4