Fotka k článku Mladší dorost po zápase s Třeboní drží medailové umístění

Mladší dorost po zápase s Třeboní drží medailové umístění

Mladší dorost
1. 10. 2024

Úvaly vstoupily do druhého domácího utkání ve stabilní sestavě doplněné hostujícím hráčem Markem Lněničkou. První poločas se vyznačoval vysoce kvalitním výkonem týmu, kdy skvělá souhra v útoku a pevná obrana podpořená výbornými zákroky brankáře přinesly jednoznačný náskok 21:10. Úvaly předváděly přesnou a rychlou hru, když jednoznačně udávaly tempo zápasu. Ve druhé půli došlo ke ztrátě koncentrace, která mírně ovlivnila výkon, ale i tak si tým vedení udržel a kontroloval průběh hry. Nový hráč Marek Lněnička se uvedl skvěle, když skóroval dva góly. Klíčoví hráči jako Tříska, Macurek, Stejskal, Učeň a Lešetický vedli tým k přesvědčivému vítězství 39:27, které upevnilo pozici Úval v horní části tabulky.

TJ Sokol Úvaly - Jihočeši 39:27 (21:10)
Sestava: Höhne Richard (1), Macurek Štěpán (6), Handl Alex (1), Havel Matěj (5), Stejskal Vojtěch (5), Šotola Martin, Jeřábek Matěj (1), Lněnička Mark (2), Tříska Lukáš (10), Kříž Matyáš (2/1), Kopřiva Jakub (4), Lešetický Dan, Novotný Vojtěch, Učeň Lukáš (2) - Vyloučení: 1/0