Fotka k článku Domácí prohra s Českými Budějovicemi

Domácí prohra s Českými Budějovicemi

A tým
22. 4. 2024

V nedělním utkání se muži před domácím publikem střetli s týmem z Českých Budějovic, ve kterém bohužel podlehli soupeři s konečným skóre 25:32. Nepříznivý start zápasu si vyžádal svou daň, když si soupeř během prvního poločasu vybudoval sedmibrankový náskok (10:17), který se Úvalům nepodařilo ve druhém poločase dohnat.

Druhý poločas přinesl zlepšení v naší hře, ale i přes zvýšené úsilí a zlepšenou obranu se nám nedařilo dostatečně snížit náskok soupeře. Tým se snažil statečně čelit soupeři i přes omezený kádr a účast jednoho dorostence.

TJ Sokol Úvaly - TJ Loko České Budějovice 25:32 (10:17)
Sestava: Taitl Václav (5/2), Havel Jakub (5), Horák Pavel (3), Šubrt Tomáš, Kundrata Petr, Poulíček Lukáš (3), Vintrych Marek, Kroupa Bohdan (6), Seidl Radek, Koula Vojtěch (1), Polák Michal, Francl Pavel (2), Carboch Michal - Vyloučení: 6/5 - Diskvalifikace: 1/0