Fotka k článku Muži vyhráli v Havlíčkově Brodě

Muži vyhráli v Havlíčkově Brodě

A tým
15. 4. 2024

V napínavém zápase zvítězil 2. ligy mužů nad Jiskrou Havlíčkův Brod dokázaly Úvaly zvítězit těsným výsledkem 28:29. Utkání by se dalo popsat tvrdou hrou z obou stran a bojovným výkonem Úval, které, i přes oslabenou sestavu kvůli zraněním a nemocem, nakonec slavily cenné vítězství. Zápas začal vyrovnaně, první poločas skončil nerozhodně 15:15. Na začátku druhého poločasu Úvaly zlepšily obranu, díky výborným zákrokům brankáře a přesné střelbě se dostaly do šestibrankového vedení. Posledních pět minut zápasu však bylo plných napětí, zvýšené agresivity ve hře a viditelné únavy na straně Úval. Hráči Úval čelili zákrokům často na hraně faulu a nepřátelskému, místy vulgárnímu publiku, kterému naštěstí nepodlehli rozhodčí, kteří dokázali zápas udržet pod kontrolou.

Jiskra Havl.Brod - TJ Sokol Úvaly 28:29 (15:15)
Sestava: Seidl Radek (7), Francl Pavel (5), Slavík Jakub (6/3), Najman Matouš (3), Horák Pavel, Polák Michal, Vintrych Marek, Kroupa Bohdan (4), Šubrt Tomáš, Havel Jakub (4) - Vyloučení: 4/6 - Diskvalifikace: 0/1